עורך דין אביב טסה – השותף המייסד

עורך דין אביב טסה 

אביב-בעו"ד אביב טסה  הינו השותף המייסד של משרד אביב טסה.

 אביב מתמחה בעסקאות נדל"ן ותכנון ובנייה והינו מחלוצי עורכי הדין בתחום ההתחדשות העירונית.

במרוצת השנים, ליווה אביב חברות יזמיות, חברות קבלניות, גופים ציבוריים, קבוצת רכישה ומשקיעים בעסקאות מקרקעין מורכבות ופרויקטים למגורים  בהיקפים עצומים.

אביב צבר ניסיון רב וידע עשיר בליווי מגוון רחב של עסקאות נדל"ן, ובכלל זה יזמות נדל"ן, עסקאות מכר התחדשות עירונית, נדל"ן מניב, קבוצות רכישה, ומימון נדל"ן. כמו כן הופיע אביב במאות תיקים אצל המפקחת לרישום בתים משותפים.

אביב מעניק ליווי אישי וצמוד ללקוחותיו וזאת את החל מהשלבים הראשונים של העסקה ובכלל זה,שינוי ייעוד, שינוי תב"ע, מו"מ לקראת חתימת חוזה מכר פשוט או מורכב וכלה בכתיבת ההסכם ודיווח על העסקה לרשויות המס.  

אביב כיהן כסגן יו"ר פורום מקרקעין של לשכת עו"ד, יו"ר צוות ההתחדשות העירונית של הלשכה. במסגרת תפקיד זה נכח בכנסת ובוועדות אשר דנו וקידמו את תחום ההתחדשות  העירונית בישראל. כמו כן אביב היה מעורב בהליכי החקיקה והסדרת הרגולציה בשנים האחרונות בנושא התחדשות עירונית.

כמו כן ייצג אביב את אגודת תרבות הדיור ב-12 ערים(!) באזור המרכז לרבות העיר תל אביב והיה בין מקימי האיגוד של חברות תמ"א 38 בלשכת המסחר והתעשיה, ואף שימש כיועץ המשפטי של האיגוד.

המוניטין הרב אותו צבר בתחום מקולגות ולקוחות כמו גם הידע המקצועי הניסיון והבקיאות הרבה, הפכו את אביב למרצה מבוקש במגוון רחב של תכניות רדיו וטלוויזיה, השתלמויות שונות בלשכת עורכי הדין, מוסדות אקדמאיים וארגונים. כמו כן אביב משתתף בוועדות בכנסת בדיונים שונים בחוקי ענייני מקרקעין, תכנון ובנייה והתחדשות עירונית.

 

ליצירת קשר:

עיצוב ובנייה Digital Market